3 7 Yas Lego

3-7 Yaş Çocuklar İçin Lego Önerileri

Eğitici ve öğretici oyuncaklar olan Lego çeşitleri ebeveynlerin çocukları için en fazla tercih ettiği oyuncaklar arasında yer alıyor. 3-7 yaş çocuklar için de uygun olan Legolar arasında birbirinden farklı seçenekler bulabilirsiniz. Hemen hemen her ilgi alanına uygun Lego modelleri çocuğunuzun el becerilerini geliştirirken diğer yandan hayal dünyasını da geliştiriyor.

Sevimli Hayvanlar

3-7 yaş çocukları için ilk önerilen Lego çeşitleri arasında sevimli hayvanların yer aldığı doğa ve hayvan konseptli Legolar bulunuyor. Çocukların hayvanları tanımasına ve hayvan sevgisini erken yaşta öğrenebilmelerine yarayan bu Legolar orta seviyedeki uygulama zorluklarıyla dikkat çekiyor.

Çizgi Film Kahramanları

Çocukların en beğendiği Lego seçenekleri arasında çizgi film kahramanlarının yer aldığı setler yer alıyor. Erkek ve kız çocukları için ayrı ayrı tasarlanan bu Legoları inceleyerek çocuğunuzun hayranlık duyduğu çizgi film karakterlerinin yer aldığı Legoları seçebilirsiniz.

Sayılar ve Matematik Setleri

Üzerinde rakamların yer aldığı ve çocuklara erken yaşta matematiği sevdirebilecek setleri de tercih edebilirsiniz. 3-7 yaş grubu için uygun olan bu Legolar çocuğunuzun gelişimine büyük katkı sağlar.

Oyun Dünyasına Özel Seçenekler

Oyun dünyasındaki karakterlerin yer aldığı özel Legolar ebeveynlerin en fazla tercih ettiği seçeneklerden bir diğeri oluyor. Klasikleşmiş oyun kahramanlarının yer aldığı bu setlerle çocuklar arkadaşlarıyla birlikte keyifli bir şekilde vakit geçirebiliyor.

Lego seçimlerinizi yaparken mutlaka üzerindeki yaş grubu ibaresini dikkate almanız gerekiyor. İlk Lego oyuncağını seçtiğiniz çocuğunuz için mikro setleri seçebilirsiniz. Zamanla daha büyük setlere geçiş yapabilirsiniz. Çocuğunuzun ilgi alanına uygun karmaşık modelleri satın alarak gelişimlerini hızlandırabilirsiniz.

Her ne kadar oyun bittikten sonra toplanması zor olsa da aynı anda birden fazla seti karıştırarak modeller arasında çocukların hayal güçlerinin sınırlarını zorlamasını sağlayabilirsiniz. Lego setleri içinde birbirini takip eden modeller yerine farklı setleri alabilirsiniz. Böylelikle çocukların el becerilerini daha iyi şekilde kazanmasını sağlayabilirsiniz. 3-7 ve diğer yaş grubu çocuklar için önerilen Lego modellerine Yıldırım Kırtasiye sayesinde en güvenilir şekilde sizler de sahip olabilirsiniz.

Dolma Kalem Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Başlıca Kırtasiye Malzemeleri – Yıldırım Kırtasiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat Sepetim
Kapat Favori Listesi
Son Görüntülenen Kapat
Kapat

Kapat
Navigasyon
Kategoriler

KAZANMAK İÇİN ÇEVİRİN!

  • Eğer çarkı çevirmeden kapatırsanız, bugünlük şansınızı kaçırmış olursunuz😥
  • İndirim kuponu kazanmak İçin çarkı çevirin.
  • 2. Kez aynı gün içerisinde çarkı çeviremez ve aynı zamanda aynı kodu ikinci kez kullanamazsınız.
  • Tüm detaylar mail kutunuzda. Doğru e posta girmeyi ihmal etmeyin. Kodu Kaybetmeyin 🤍 Şansını dene butonuna basın ve gelen indirimi kullanmak için sepetinizi oluşturun.
Şansını dene
Never
Remind later
No thanks